Досвід роботи з обдарованими дітьми

Опис досвіду
Робота в МАН
Гурткова робота
Проекти гуртківців
Проект "Готуємось до уроків цікаво"
Проект "Річниця Голодомору"
Контрольні роботи

Відгук
Написання наукової роботи в школі допомогло при написанні курсової роботи 
в університеті, адже ти вже знаєш, як структурувати роботу 
і слова "науковий апарат" зовсім не лякають,
 а наукова стаття а ніяк не викликає труднощів. 
Не можна не зазначити і той факт, що при підготовці до
 манівської контрольної роботи, значно збільшується багаж знань 
з дисципліни, яка досліджується. А ще це шанс публічного виступу, 
що впливає також на і на розвиток особистісних якостей 
молодого науковця. Варто сказати й про те,
 що якщо пощастить і вдасться дістатись до всеукраїнського рівня, 
то це не тільки поїздка до столиці, а ще море нових знайомств, 
вражень, безцінний досвід, а також теплі спогади, які залишаються опісля.
 Мартинюк Лілія Олегівна
 студентка 5-го курсу НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ» ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНО- ПРАВОВИХ ВІДНОСИН
 




  
Відгук
Якби мені, учневі 11-го класу, 9 років назад сказали, що наука стане моїм життям, я б не повірив. Так само я б і не повірив, що моя робота в МАН займе третє. Але саме участь у конкурсі-захисті наукових робіт в МАН стала першою цеглинкою в моїй тепер професійній науковій діяльності. Ще учнем  я познайомився із світилами сучасної науки і це мене надихнуло вивчати науку по-новому тобто йди до високої мети. Національний університет  Києво – Могилянська академія- світило  нашого народу, я свідомо обрав  без страху бо був упевнений у собі обираючи свою спеціальність при вступі в університет. Хоча сьогодні Я вже працівник солідної компанії, проживаю у Києві. Проте з неймовірним теплом Я,  згадую Вікторію Аркадіївну, яка  проростила в мені перші паростки любові до науки казала «…от побачиш Олеже,то пригодиться в твоєму житті…»- дійсно знання,сила а мудрість їх примножувати  це  життя. Я вірю, в те, чим зараз займаюсь і усвідомлюю, що наша наука потребує глибокого вивчення і популяризації . Я дуже вдячний Волочиському НВК за те, що я вчасно усвідомив чим хочу займатись в своєму житті!

З повагою Заяць Олег Андрійович         

Відгук

МАН це можливість повірити в себе і у свої можливості, самореалізуватися. «МАН відкриває великі можливості для підлітків, зацікавлює їх і направляє на правильний шлях. Коли ти, готуючи роботу, сидиш над книжками, за комп’ютером, відвідуєш бібліотеку, спілкуєшся з вчителем, то відкриваєш для себе світ, сповнений чогось нового. Ти інколи зіштовхуєшся з труднощами: як, наприклад, обрати таку тему, яка б зацікавила інших? Чи повністю я розкрив тему? А чи зможу я? Існує багато питань, та відповідь одна – якщо захочеш, то зможеш. І нас багато, і ми можемо. Ми надихаємо один одного, підтримуємо. Віра один в одного – це, мабуть, те найважливіше, що є в колективі учнів-членів МАН.

 «На власному прикладі переконався, що наукова робота дуже затягує, бо хочеш дізнатися щось одне, а дізнаєшся щось ще і ще. Я проводив роботу над вивченням архівних документів, коли поруч зі мною сиділи і працювали подільські корифеї науки, ми часто з Вікторією Аркадіївною,звертались до за допомогою, дивно але направду це дуже прості люди. Так наприклад Заводовський  Анатолій, проректор Кам‘янець Подільського університету кандидат історичних наук, доцент дійсно надавав допомогу  по написанню роботи та дозволивши виступити на Конференції у вузі, надихнув мене.  Тож для мене підготовка МАНівської роботи – це спосіб розкритися та самореалізуватися, покращити свої вміння та навчитись чогось нового. Це для мене», − резюмує вихованець Волочиської філіїї МАН. − «Люди створюють себе самі. Вони є ті, ким хочуть бути. Вони повинні знайти себе самі. А членство у МАН дає всі шанси для самореалізації».




               

Кінь Володимир, Студент  3-го курсу Національного університету ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА, Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ), факультету програмного забезпечення (ПЗ)

           

Немає коментарів:

Дописати коментар