понеділок, 22 червня 2015 р.

«БЕЗ ТВОРЧОГО ВЧИТЕЛЯ НЕ МОЖЕ БУТИ:
НІ НОВОЇ ШКОЛИ,
НІ НОВОГО СУСПІЛЬСТВА,
НІ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ.» 
О.А. ЗАХАРЕНКО

Дорогі друзі! Вітаю вас на сторінках свого блогу! Мені буде приємно, якщо інформація та поради вам стануть у нагоді. Сподіваюсь такий обмін досвідом принесе нам усім користь.

Тут ви можете знайти матеріали для підготовки  до уроків, позаурочних заходів, конкурсів, олімпіад та по підготовці учнів до ЗНО. Радила би вам запозичити при потребі контрольні роботи створенні з викоритсанням програмно-діагностичного забезпечення  test-w, а також ознайомитись з  інноваційними методиками  викладання історії. Приємно буде поділитись своїм досвідом роботи з обдарованими дітьми по написанню науково- дослідницьких робіт МАН. Щодо виховної роботи радо поділюсь тематичними батьківськими зборами, які  присвячені "Кризі 13" та досвідом роботи з  учнем "Групи ризику". Я буду чекати зворотнього зв’язку і частіше заходьте до мене в гості.   

Сучасний урок в контексті діяльнісного підходу до організації навчально- виховного процесу
8 коментарів:

 1. Вітаю колег із завершенням курсів та щиро дякую викладачеві!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Гарний та змістовний блог вийшов у тебе!!!
  Будь завжди радісною та усміхненою!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую Вам Іриночко Федорівна за привітання та підтримку,адже дуже давно, Ви мене вчили основ мультимедійних технологій!!! Всього Вам хорошого і пам’ятайте Ви теж мій наставник!

   Видалити
 3. Вікторіє Аркадіївно, вітаю із завершенням створення блогу! Всі старання не були марними, адже це напрацювання змістовне, цікаве для перегляду та корисне для інших вчителів. Бажаю, щоб Ваша робота над блогом була високо оцінена колегами. Творчого вам натхнення до праці, любові від учнів та щастя від того, що ви виховуєте таких розумних та хороших дітей!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щиро дякую,Інно Володимирівно сподіваюсь так і буде, а Вам вдячна за підтримку,розуміння і звичайно за настрій який Ви даруєте оточуючим своєю присутністю!!!

   Видалити
 4. Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Марія Юхімівна - за теплі слова,ваша щирість мені дуже імпонує!

   Видалити